MÖBLER / Bord / Nattygsbord 10695049
*
nr 1069 5049
Nattygsbord
1950-tal, Teak, längd: 60 cm, djup: 45 cm, höjd: 55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:38:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 15:30:23
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
6077 Nattygsbord
ett par, med stenskiva, Gustaviansk stil. NK, Bred..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:11
-
6130 Nattygsbord
ett par, Rokokostil. Bredd: 50 cm, djup: 34 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:08
-
6128 Pottskåp
Rokokostil, med stenskiva. Bredd: 38 cm. Djup: 38 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:22
*
Nattygsbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5049
Nattygsbord
1950-tal, Teak, längd: 60 cm, djup: 45 cm, höjd: 55 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 15:30:23 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
6077 Nattygsbord
ett par, med stenskiva, Gustaviansk stil. NK, Bred..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:11 -
6130 Nattygsbord
ett par, Rokokostil. Bredd: 50 cm, djup: 34 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:08 -
6128 Pottskåp
Rokokostil, med stenskiva. Bredd: 38 cm. Djup: 38 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:22